O firmě

Již od roku 1996, samého počátku vzniku firmy se zabýváme servisem a prodejem strojů Massey Ferguson.
Špičkový servis a vaše spokojenost jsou prioritní záležitosti naší firmy.

Jak to u nás vypadá?

09
10
11
01
02
03
04
05
06
08

Historie firmy

Léta existence nám ukázala, že kvalitní servis je Vaší prioritou a naším cílem je uspokojit potřeby malých, středních i velkých firem nejen v oblasti zemědělství, poskytnout vynikajících služeb stávajícím a budoucím klientům, neustále zlepšovat své znalosti, schopnosti a přístrojové vybavení pro maximální kvalitu poskytované péče.

Naše společnost působí na českém trhu již od roku 1996, za tuto dobu si vybudovala významné postavení a stala se partnerem mnoha zemědělců. Od samého počátku se zabýváme servisem strojů Massey Ferguson. Servis zemědělských strojů byl a je prioritní záležitostí naší firmy.
Výrazným časovým mezníkem byl rok 1999, kdy se firma z důvodu potřeby větších prostor přesídlila do areálu v Dobroměřicích u Loun.
V roce 2005 se stáváme autorizovaný prodejce strojů Massey Ferguson.
V červnu roku 2007 jsme zahájili rekonstrukci administrativní budovy a skladu náhradních dílů. Za plného provozu následovala kompletní oprava servisní haly, kterou jsme vybavili nejnovějšími technologickými přípravky. Rekonstrukce objektu byla ukončena výstavbou mycí linky a opravou odstavných ploch v roce 2018. Uvědomujeme si, že pokrok nelze zastavit, proto i my stále vylepšujeme a modernizujeme, abychom byli schopni poskytovat služby nejvyšší kvality.
V současné době rozšiřujeme prodej použité zemědělské techniky, formou bazaru na našem webu, díky kterému získáte kompletní, ucelený přehled nabízených použitých strojů.

Kontakty

Prodej strojů

Daniel Bischoft
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 602 447 302

Servis strojů

Jan Bischoft
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 602 405 245

Poptávka náhradních dílů

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 725 550 660