Zemědělské stroje Massey Ferguson

Massey Ferguson

Dnes je Massey Ferguson součástí korporace AGCO. Jeho historie ale začala již před 175 lety. Současný název vznikl v roce 1958 zkrácením jména Massey-Harris-Ferguson, která byla zformována o pět let dříve spojením severoamerického výrobce Massey-Harris s anglickou továrnou Harry Ferguson.

MF 5700 M

Traktory Massey Ferguson se pyšní vývojem inovativních a praktických strojů pro řešení výzev, kterým čelí moderní zemědělec. Nová řada MF 5700 M pokračuje v této tradici a nabízí vysoce moderní, vysoce výkonné, těžké, přímočaré modely traktorů.

MF 3700 AL

Nové traktory MF 3700 AL navrženy tak, aby kombinovaly spolehlivost a komfort. Jsou předurčeny pro použití v hornatém nebo kopcovitém terénu. Kabina je k dispozici s rovnou podlahou kabiny nebo s nízkoprofilovou kabinou, která snižuje výšku traktoru.

MF 7S

Řada traktorů MF 7S společnosti Massey Ferguson přináší maximální účinnost s nízkými provozními náklady. Řada MF 7S představuje přesnost, spolehlivost a výkon s nízkou spotřebou paliva a vysokou tažnou silou za všech podmínek. S působivou zvedací silou tyto vlastnosti zajišťují výrazně vyšší ziskovost.

MF 5S

Nová řada traktorů MF 5S společnosti Massey Ferguson, která obsahuje pět modelů traktorů s výkonem od 105 do 145 koní. Modely mají charakteristický neo-retro design navazující na již představenou generaci MF 8S. Všestranně použitelná řada MF 5S spojuje vysokou výkonnost, komfort a obratnost s nejlepším výhledem ve své třídě a funkcemi, díky nimž jsou tyto traktory dokonalé pro nakládací zařízení.

MF 3700

Na základě úspěchu řady MF 3600 a s využitím zpětné vazby od našich specializovaných zemědělců a pěstitelů z celého světa, naši inženýři navrhli výrazně vylepšenou řadu speciálních traktorů od MF s řadou zdokonalených funkcí - novou řadu MF 3700.

MF Beta

Sklízecí mlátičky MF Beta mají jednoduchý, praktický design kombinující řadu technologií a funkcí, usnadňujících práci na poli, kde záleží na každé minutě. Díky nízkým provozním nákladům, nízké spotřebě paliva a snadné údržbě, jsou kombajny řady MF Beta ideální pro střední a velké farmy.

MF RB F

Rovnoměrná hustota balíku je základním předpokladem pro všechny lisované produkty. Lisy Massey Ferguson na kulaté balíky s pevnou komorou MF RB 3130 F Classic, MF RB 3130 F Xtra a MF RB 3130 F Protec posouvají řadu lisů tak, aby dokonale splňovaly potřeby zemědělců a dodavatelů.

MF TW

MF TW je zcela nový produkt v programu Massey Ferguson na sklizeň pícnin a je ideální pro ty, kteří chtějí balíky zabalit odděleně a tím chránit a konservovat krmivo. Postavena na extrémně robustní konstrukci rámu, má velmi nízký stůl a poloautomatické ovládání pro rychlý a hladký provoz.

MF RB Variable

Lisy na kulaté balíky RB 4160V a RB 4180V s proměnnou komorou jsou založeny na jednotné platformě a tvarují balíky o průměru až 1,60m nebo dokonce 1,80m. Kromě toho jsou vybaveny patentovaným tvarovacím systémem Constant Pressure System (CPS), který pro vytváření jednotných balíků o vysoké hustotě kombinuje mechanické a hydraulické síly.

MF 2370 Ultra HD

Lisy s pevnou komorou RB 1125F, 2125F a 2125FPR společnosti Massey Ferguson jsou vybaveny komorou, která je větší než 1,5 m3, 18 válci PowerGrip a mechanickým blokováním zadního víka. To zaručuje dosažení souměrného tvaru a rovnoměrné hustoty balíků, zatímco dvoustupňový ochranný systémHydroflexcontrol zabraňuje až 80 % potenciálních ucpání a tím zvyšuje pracovní rychlost.

MF 1840

Lis MF 1840 je ideální pro velký objem prací nebo pro služby. Lis MF 1840 lisuje vysoce kvalitní hranaté balíky se správnou velikostí pro snadnou manipulaci a optimální krmení. Máte tu správnou hustotu pro efektivní skladování a přepravu – od sezóny k sezóně.

MF FL

S novou řadou čelních nakladačů MF FL je možné pracovat ještě rychleji a jednodušeji, čímž ušetříte čas i peníze. Nové funkce pomáhají uživateli ovládat čelní nakladač bezpečněji, jednodušeji a pohodlněji. Všechny traktory Massey Ferguson, které mohou být výrobcem vybaveny balíčkem nakladače, jsou dokonale připraveny pro čelní nakladač MF FL.

MF DM & MF M - žací stroje

Bubnové žací stroje řady M od Massey Ferguson poskytují spolehlivé a hospodárné řešení pro sklizeň vysoce kvalitní píce i za těch nejnáročnějších podmínek. Diskové žací stroje řady DM poskytují robustní a ekonomické řešení pro malé a střední farmáře, bez ovlivnění kvality a konečného výsledku.

MF TD - obraceče

Při sušení píce je téměř nemožné porazit Matku přírodu. Zemědělci samozřejmě využívají přírodní zdroje, jako jsou vítr a slunce, od doby, kdy bylo první semeno zasazeno do země. Dnes můžete pomáhat Matce přírodě obracením pícniny pomocí profesionálních obracečů Massey Ferguson řady TD.

MF 4700 M

Traktory MF 4700 M jsou vybavené nejmodernější technologií a poskytují přímočarý a spolehlivý provoz. Díky dokonalé kombinaci parametrů, pohodlí a pragmatické technologie můžete účinně a úsporně vykonávat svou práci.

MF 8S

Po sedmi letech testování po celém světě a rozsáhlých zákaznických konzultacích přichází na trh řada MF 8S. Řada navržená zemědělci pro zemědělce přináší přesně to, co zákazníci chtějí. Uvedení řady MF 8S předznamenává zcela novou éru značky Massey Ferguson, která představuje mimořádnou uživatelskou zkušenost zahrnující výhody konektivity a inteligentních zemědělských technologií.

MF 6S

Nová řada traktorů MF 6S společnosti Massey Ferguson poskytuje koncentrovaný výkon a chytrý provoz. Tyto nové traktory, nejen sledují nový, moderní rodinný neo-retro styl, ale přinášejí i výrazně vyšší úroveň komfortu a ovládání. Řada MF 6S rozšiřuje „novou éru“ vylepšeného uživatelského zážitku, konektivity a chytrého zemědělství do sektoru s výkonem 135 až 180 hp.

MF 8700 S

Model MF 8700 S má při použití inteligentního řízení výkonu EPM výkon až 405 k. Nový špičkový model MF 8740 S přináší maximální výkon 400 koní, který je pro uživatele vždy k dispozici. Tím se stává z hlediska měrného výkonu a manévrovatelnosti jedinečným zástupcem v této výkonnostní třídě. Poháněny jsou tyto velké traktory nejpokrokovějšími motory Tier 4 Final, které pocházejí z AGCO POWER.

MF Ideal

Úžasný nový model kombajnu MF Ideal od Massey Ferguson hlásí radikální nový směr vývoje kombajnů. Tenhle stroj předběhl svou dobu a dosahuje výjimečné kvality zrna a slámy, manipulace se zrnem, úsporného provozu a výkonu. Díky využití plné síly mateřské společnosti, globálních zdrojů a investic AGCO jde o největší projekt zaměřený na vývoj nového sklízecího zařizení.

MF Activa S

Nová řada sklízecích mlátiček MF Activa S poskytuje farmářům možnost výběru funkcí pro výkonnost a praktické využití. Řidič získává novou, vyšší úroveň komfortu ve své třídě. Sklízecí mlátička nabízí jednoduché, přímočaré volby a specifikace.

MF RB 4160V Protec

Lis na kulaté balíky MF RB 4160V Protec rozšiřuje funkčnost osvědčených kulatých lisů Massey Ferguson s variabilní lisovací komorou plně integrovaným speciálně vyvinutým obalovým zařízením pro rychlé a spolehlivé balení během lisování.

MF RB 3130F Protec

Lis na kulaté balíky MF RB 3130F Protec rozšiřuje funkčnost osvědčených kulatých lisů Massey Ferguson s pevnou lisovací komorou plně integrovaným speciálně vyvinutým obalovým zařízením pro rychlé a spolehlivé balení během lisování.

MF RB Fixed

Lisy s pevnou komorou RB 1125F, RB 2125F a RB 2125FPR jsou vybaveny komorou, která je větší než 1,5 m3, 18 válci PowerGrip a mechanickým blokováním zadního víka. To zaručuje dosažení souměrného tvaru a rovnoměrné hustoty balíků, zatímco dvoustupňový ochranný systémHydroflexcontrol zabraňuje až 80 % potenciálních ucpání a tím zvyšuje pracovní rychlost.

MF 2200

Řada MF 2200 převzala sofistikovaný dizajn svého předchůdce, lisů MF 2100 a navíc přidala nové prvky výbavy pro další optimalizaci výkonu, jako volitelné například řezací ústrojí sběrače Pickup, automatika mazání řetězů, lisovací komora OptiForm, integrovaná váha balíků a telemetrický systém AGCOMMAND.

MF 900

Tato nová řada nabízí výkonný nakladač navržený tak, aby vyhovoval vašim potřebám z hlediska funkčnosti a nákladů. Jako všechny stroje společnosti Massey Ferguson jsou tyto nakladače navrženy a vyrobeny podle nejvyšších standardů. Chcete-li co nejlépe využít svůj traktor MF, je tento kompaktní čelní nakladač určen přesně pro vás.

MF TH

Nakladače řady MF TH nejen že splní vaše úkoly bez námahy a efektivně, nabízí také každému zemědělci víc pružnosti při kratším čase. Ve srovnání s úspěšnou konstrukční řadou MF 9000 obdržíte vyšší zdvih, větší dosah a možnost zvedání těžších břemen. Se správným přídavným zařízením dosáhne nakladač konstrukční řady MF TH nejvyšších výkonů při velkém množství prací v celém vašem provozu.

MF RK - rotační shrnovače

V dnešní době jsou velké shrnovače klíčovými stroji v řetězci sklizně píce - jakákoliv závada může vést k zastavení ostatního strojního vybavení a může být příčinou značných finančních komplikací nebo přerušení sklizně. Firma Massey Ferguson spojila dlouholeté zkušenosti s nejnovějšími technologiemi a vyvinula řadu vysoce výkonných shrnovačů.

Vstupte do virtuálního showroomu Massey Ferguson

Vstoupit