Služby

Prodáváme a servisujeme zemědělské stroje Massey Ferguson, které si nesou mezi zemědělci impozantní jméno.
Pro vaši flotilu zajistíme kompletní sortiment náhradních dílů, financování i pojištění.

Prodej nových strojů

Prodáváme kompletní sortiment strojů značky Massey Ferguson, ktera má mezi zemědělci impozantní jméno.

V sortimentu máme ucelenou konstrukční řadu traktorů různých modelů od výkonu 75 do 405 koní. Traktory Massey Ferguson jsou oblíbené v celém světě, na všech kontinentech. Tři traktory MF dokonce již v roce 1958 pokořily Jižní pól!

Sklízecí mlátičky (kombajny) Massey Fergusson představují současnou světovou technologickou špičku. Jsou ideální kombinaci vysokého výkonu, komfortního ovládání, nezaměnitelného stylu a jsou skvělou volbou pro zemědělce, kteří hledají spolehlivé a bezporuchové sklízecí mlátičky s vysokou úrovní technologií.

Nabízíme širokou škálu základních přípojných strojů k traktorům. Všechny konstrukční prvky výrobků jsou dimenzovány pro dlouhodobé namáhání a práci v nejtěžších podmínkách, dlouhá životnost je samozřejmostí. Přípojné stroje jsou osvědčené vysokou kvalitou, na výrobu je použita ocel nejlepší jakosti.


Prodej náhradních dílů

Sklad náhradních dílů je našim zákazníkům v období sezonních prací k dispozici 24 hodin denně. Díly zajišťujeme pro všechny stroje Massey Ferguson včetně těch, které jsou straší 10-ti let.

Náhradní díl, který není skladem, jsme schopni dodat do 7 hodiny ranní druhého dne. Dodáváme výhradně originální díly a zaručujeme, že budou perfektně pasovat napoprvé.

Sortiment našeho skladu je neustále optimalizován a vynikáme okamžitou dostupností nejvíce obrátkových náhradních dílů.

Rozvoz veškerých dílů k našim zákazníkům je prováděn pracovníky firmy SERVIS MF. Díly je samozřejmě také možné zaslat přepravcem i vlastními zásobovači zákazníka.


Servis

Jsme autorizovaným servisem Massey Ferguson a zajišťujeme záruční a pozáruční servis.

Servisní mechanici mají k dispozici vysoce profesionální vybavení a jejich prioritou je poskytnout zákazníkovi služby co nejrychleji a nejkvalitněji. V záruční době garantujeme nástup servisu na opravu do 24 hod od nahlášení. Servisní pracovníci jsou vyškoleni a vybaveni k provádění servisních zásahů přímo u zákazníka, pokud to podmínky dovolují.

Servisní technik je zákazníkům v období sezonních prací k dispozici 24 hodin denně, připraven k okamžitému řešení vzniklých situací. Náročnější opravy a prohlídky strojů zajišťujeme v opravárenských dílnách našeho servisu.

Poskytujeme servis klimatizačních jednotek pro stroje MF a běžné typy automobilů.


Finanční služby

Zajišťujeme a zprostředkováváme financování u renomovaných finančních domů a leasingových společností.

Vyberte si model financování a my Vám na základě analýzy aktuální nabídky na finančním trhu vybereme nejvhodnější finanční produkt. Nabízíme prostřednictvím profesionálních makléřů financování movitých věcí prostřednictvím leasingu či úvěru.

Preferujeme individuální přístup ke každému klientovi. Nabídku služeb zajišťují zkušení profesionálové s dlouholetou praxí. Dále spolupracujeme i s jinými významnými leasingovými společnostmi a bankami, jejichž financování zajišťujeme dle přání zákazníka. Nabízíme služby leasingových společností všem zákazníkům.


Prodej použité techniky

Nenašli jste stroj, který hledáte? Sledujte naší nabídku použitých strojů nebo se nám ozvěte, rádi vám ho pomůžeme sehnat.

Sháníte stroje za sníženou cenu? Sledujte naší nabídku použité techniky, mezi kterými se pravidelně objevují nejrůznější traktory, závěsná technika a sklízecí mlátičky. Prohlédněte si naši aktuální nabídku použitých strojů nebo nás kontaktujte.

Jak to u nás vypadá?

09
10
11
01
02
03
04
05
06
08

Potřebujete více informací?