MF 7S

MF 7S

Řada traktorů MF 7S společnosti Massey Ferguson přináší maximální účinnost s nízkými provozními náklady. Řada MF 7S představuje přesnost, spolehlivost a výkon s nízkou spotřebou paliva a vysokou tažnou silou za všech podmínek. S působivou zvedací silou tyto vlastnosti zajišťují výrazně vyšší ziskovost.

 • mf7s-
 • mf7s-
 • mf7s-
 • mf7s-
 • mf7s-
 • mf7s-
 • mf7s-
 • mf7s-
 • mf7s-
 • mf7s-
 • mf7s-
 • mf7s-

Tyto nové traktory, navržené pro profesionální, náročné uživatele, mají standardně vysokou úroveň a jsou dodávány s výběrem převodovek, komfortem kabiny, technologiemi automatizace a řízení, aby vyhovovaly všem podnikům a aplikacím.

Při zachování nových, jasných označení modelů Massey Ferguson, čísel označujících maximální výkon traktorů: MF 7S.155, MF 7S.165, MF 7S.180 a MF 7S.190. Všechny také dodávají až 30 hp navíc s řízením výkonu motoru (EPM) - v závislosti na modelu. S rozvorem 2,88 m a šestiválcovým motorem o objemu 6,6 litru tvoří nové traktory dokonalý most mezi novou řadou MF 6S se čtyřválcem s výkonem 135 -180 k a větší řadou MF 8S, poháněnou motory o objemu 7,4 litru.

Massey Ferguson rozšiřuje naši novou éru jednoduchých a spolehlivých traktorů na řadu MF 7S,“ říká Thierry Lhotte, viceprezident a výkonný ředitel Massey Ferguson pro Evropu a Střední východ. „Současně představujeme nové úrovně komfortu, ovládání, pohodlí a konektivity s přidáním nových technologií a funkcí, které byly poprvé k vidění u oceněné řady MF 8S.

„Díky kombinaci síly, hbitosti, automatizace a technologie zvyšující výkon přináší řada MF 7S produktivitu, která je potřebná pro moderní zemědělské operace. A aby řidič mohl udržet tuto výkonnost po dlouhé hodiny, pomáhá mu chladnější, komfortní a tichá kabina vybavená novými snadno použitelnými a pohodlnými ovládacími prvky.

MF 7S přináší velké výhody pro všechny vaše činnosti - ať už jde o smluvní podnikání, větší farmu nebo smíšený podnik,“ dodává.

V závislosti na modelu je k dispozici výběr z úrovní výbavy Essential, Efficient, Exclusive a Panoramic, které jsou navrženy tak, aby poskytovaly řadu funkcí zvyšujících komfort a výkon pro zvýšení produktivity a výkonnosti na poli i na pozemních komunikacích.

Charakteristika řady MF 7S

 • Výběr ze čtyř silných a hbitých traktorů s vysokou výbavou, které nabízejí optimální komfort, automatizaci řízení a konektivitu.
 • Výkonný, čisté 6válcové motory s objemem 6,6 litru dodávají výkon v rozsahu 155 hp až 190 hp. Všechny generují dostatečný zvýšený výkon a točivý moment a udržují produktivitu za všech podmínek.
 • Volba nové, vylepšené převodovky Dyna-VT Super ECO u všech modelů nebo efektivní, snadno ovladatelná Dyna-6 Super Eco s automatickým režimem u traktorů do 180 hp.
 • Vysoká úroveň výbavy ve standardní verzi, plus výběr mezi verzemi Essential, Efficient, Exclusive a Panoramic.
 • Moderní, chladná a tichá kabina nabízí vysokou úroveň komfortu a snadné ovládání díky nové technologii pocházející z oceněné řady MF 8S.
 • Nový Multipad nabízí jednu páku pro komplexní ovládání, umístěnou na loketní opěrce, u modelů Efficient a´ Exclusive.
 • Snadno a logicky používaná jednotka Datatronic 5 má novou, jasnější a čitelnější dotykovou obrazovku s novou možností MF E-loader.
 • Dlouhý rozvor 2,88 m a robustní podvozek kombinují pevnost a stabilitu s optimální ovladatelností při poloměru otáčení 4,93 m.
 • Navrženo pro manipulaci a přepravu těžkých nákladů s vysokou nosností 9 600 kg zadního a 4 000 kg předního závěsu.
 • Vynikající celková hmotnost vozidla (GVW) 14 t a celková kombinovaná hmotnost (GCW) až 44,5 t.
 • Chytrý, praktický neo-retro design spojuje formu s hmotou.

Výkonný, stabilní, připojený

Čtyři nové traktory řady MF 7S jsou postaveny na rozvoru 2,88 m pro optimální stabilitu a trakci. Výkonné šestiválcové motory s objemem 6,6litru poskytují vysokou úroveň koncentrovaného výkonu a točivého momentu, zatímco robustní konstrukce umožňuje traktorům přepravovat a tahat těžké náklady.

Tyto vysoce produktivní traktory byly vyvinuty tak, aby poskytovaly vysoký výkon na poli, na pozemních komunikacích i na dvoře.. Pro další zvýšení výkonnosti v široké škále prací, jsou vybaveny řadou automatizovaných funkcí, jednoduchým ovládáním a připojenou technologií.

Zvýšení výkonu a točivého momentu tehdy, kdy je to zapotřebí

Pokročilý šestiválcový motor AGCO Power s objemem 6,6 litru je výkonným srdcem řady MF 7S. Všechny modely s maximálním výkonem od 155 do 190 hp těží ze značného přídavného výkonu a točivého momentu, které se tvoří automaticky v případě potřeby při přepravě, práci s vývodovým hřídelem nebo náročných požadavcích hydraulické soustavy.

Massey Ferguson pokračuje v plnění nejnovějších, extrémně náročných emisních předpisů Stage V díky svému jedinečnému systému „All-in-One“, který kombinuje oxidační katalyzátor pro vznětové motory (DOC), selektivní katalytickou redukci (SCR) a katalyzátor sazí (SC) v jedné kompaktní jednotce. Je úhledně zasunutý pod kabinou a nemá žádný vliv na výhled, výfukové potrubí je skutečně tak štíhlé jako dříve.

Špičkový výběr převodovek

Vysoce účinná a snadno použitelná převodovka Dyna-VT ECO společnosti Massey Ferguson nabízí bezproblémové řazení a je k dispozici u všech modelů. Verze Super Eco modelu Dyna-VT dále zvyšuje účinnost tím, že umožňuje traktoru dosáhnout rychlosti 40 km/h při otáčkách pouhých 1 450 1/min.

Velmi uznávaná převodovka Dyna-VT s plynule proměnným převodem má nyní nový automatický režim. To umožňuje řidiči použít páku Multipad nebo nožní pedál ke změně rychlosti jízdy vpřed, zatímco jsou automaticky nastaveny optimální otáčky motoru podle zatížení a rychlosti. Kromě plynulejšího provozu také zvyšuje úsporu paliva.

Alternativně je u všech modelů do 180 hp, MF 7S.180, na výběr renomovaná, vysoce účinná a spolehlivá převodovka Dyna-6 Super Eco 24 x 24 s částečným řazením pod zatížením. Osvědčená na poli po více než 20 let, dosahuje maximální rychlosti 40 km/h při nízkých otáčkách 1 500 1/min pro úsporu paliva.

Automatický režim, standardní u všech modelů s převodovkou Dyna-6, automaticky řadí rychlostní stupně podle zatížení a otáček motoru. Řidič může také ručně nastavit otáčky motoru, při kterých se provádějí změny.

Všechny jsou také vybaveny užitečnou funkcí řazení neutrálního stupně stlačením brzdových pedálů, kterou lze snadno aktivovat spínačem na sloupku.

Ti, kteří pěstují speciální plodiny, uvítají možnost Super Creeper pro superplazivé rychlosti, která poskytuje přesné ovládání při rychlostech až 70 m/h při otáčkách 1400 1/min.

Tichá, komfortní a chladná kabina

Řidič MF 7S může využívat výrazných vylepšení kabiny, která poskytují větší komfort a lepší ovládání. Poprvé byla představená na traktorech MF 8S oceněných jako Traktor roku, mezi ně patří nová loketní opěrka, ovladač Multipad a vylepšené možnosti připojení.

.Díky novému klimatizačnímu systému je nyní kabina až o 4 ° C chladnější než dříve a je vybavena zcela novým, vysoce kvalitním obložením, u verzí Exclusive a Efficient, chromovaným volantem a černou palubní deskou.

Řidič ocení nové, komfortnější a pneumaticky odpružené sedadlo ve standardní verzi. Vyhřívané sedadlo je na přání dodáváno s vylepšenou ventilací a vybaveno dynamickým systémem odpružení DDS - Dynamic Damping System, který automaticky reaguje na intenzitu nárazů odpružením s boční stabilitou.

Všechny ovládací prvky jsou snadno dostupné, s praktickým a logickým uspořádáním. V závislosti na úrovni výbavy poskytuje nová loketní opěrka a Multipad jednoduché a komplexní ovládání spolu s klávesnicí pro méně používané funkce.

Zvenčí vytváří design LED světel spolu se světelnou lištou kapoty jasný podpis s možností namontovat až 16 pracovních LED světel. Pro práce s nakládacím zařízením existuje také možnost namontovat užitečnou střechu Visio, která poskytuje skvělý výhled na břemeno v celém rozsahu zdvihu.

Dalším zlepšením komfortu je možnost volby mechanického nebo aktivního mechanického odpružení kabiny a také odpružené zavěšení přední nápravy.

Pohodlné komplexní ovládání

Výbava Efficient a Exclusive zahrnuje novou páku Multipad a komplexní ovládací loketní opěrku spojenou se sedadlem. Tento snadno použitelný ovládací panel kompatibilní s ISOBUS obsahuje vše pohodlně po ruce, včetně kolébkového přepínače ovládání závěsu, nastavení tempomatu, přednastavení jízdního režimu a aktivace navádění MF Guide. Je také vybaven mikro joystickem pro ovládání dvou elektrických ventilů vnějšího okruhu.

Nová, jedinečná multifunkční páka umožňuje snadné ovládání nakládacího zařízení a předního závěsu. Kromě ovládání ventilů vnějšího okruhu může řidič rovněž měnit směr a rychlost jízdy traktoru.

Práce s jasnou, přehlednou dotykovou obrazovkou

Řidiči ocení nejnovější aktualizace jednotky Datatronic 5, která má mnohem jasnější a přehlednější dotykovou obrazovku se sníženými odlesky. Barvy s vyšším rozlišením a černé pozadí spolu s novými zkratkami na domovské stránce rovněž usnadňují používání.

Novinkou je také volitelná funkce MF E-Loader, která pomáhá zvýšit přesnost nakládání, produktivitu a bezpečnost a umožňuje ovládání a nastavení nové funkce vyklepávání lopaty.

To umožňuje řidiči vážit jednotlivá břemena na vidlicích nebo v lopatě a zaznamenávat celkový součet, zatížení nebo zakázku a tyto údaje lze přenést do jednoduché tabulky. Je rovněž možné nastavit a uložit horní a dolní limit, stejně jako automatické sekvence pro různé nakládací cykly.

U verzí Exclusive a Efficient je nová možnost ovládání radiopřijímače, mobilního telefonu a médií pomocí obrazovky Datatronic 5 se vstupy přes Bluetooth, USB nebo Aux kabel. Řidič je na příchozí hovor upozorněn vyskakovacím oknem na obrazovce, které umožňuje hovor přijmout, odmítnout nebo ztlumit zvuk.

Konektivita zvyšuje přesnost

Jednotka Datatronic 5 nejenže řídí všechny funkce traktoru, ale také díky připojení ISOBUS a signálu GPS pracuje s balíčkem Precision Farming (přesné zemědělství) z MF Technologies. Patří sem MF Guide s rychlým nastavením „Go-Mode“ a také MF Section Control, které snižují přesahy a přesně alokují vstupy pomocí MF Rate Control (regulace aplikačního množství).

Data automaticky shromažďovaná a zaznamenaná na MF TaskDoc jsou přenášena prostřednictvím paměťové karty USB. Funkce MF Task Doc Pro vám umožňuje vytvářet plány aplikace a bezdrátově se synchronizovat s řídicím softwarem farmy. MF Telemetry se součástí standardní výbavy všech modelů řady MF 7S

Pevný, stabilní a ovladatelný

S rozvorem 2,88 m a pevným tvarovaným podvozkem kombinuje řada MF 7S stabilitu s ovladatelností - poskytuje poloměr otáčení pouhých 4,93 m.

Je dokonale vyvážený a poskytuje rovněž vynikající poměr výkonu k hmotnosti a působivou celkovou hmotnost 44,5 t. Díky nosnosti zadního tříbodového závěsu 9 600 kg, předního závěsu 4 000 kg a celkové hmotnosti vozidla až 14 t (celková hmotnost) jsou ideálně vhodné pro kombinace předních a zadních nářadí, zvyšující provozní výkon.

Dlouhý rozvor také pomáhá zvýšit tahovou sílu a stabilitu, což je dále vylepšeno zadními pneumatikami o průměru až 42”, které také pomáhají snižovat tlak na půdu. Pro těžké práce existuje široká škála přídavných závaží, která lze snadno demontovat, aby bylo možné využít hbitosti traktorů MF 7S pro špičkovou práci a přepravu.

Spojení formy s hmotou

Přitažlivý nový neo-retro design respektuje dědictví Massey Ferguson v moderním stylu. Pokračuje v novém rodinném stylu, uvedeném řadou MF 8S, s novou interpretací ikonického motivu šedé šavle MF na boku a motivu koňského chomoutu, který sahá až do řady MF 100.

Štíhlá úzká kapota s „vosím pasem“ zlepšuje výhled, zatímco výřezy doplňují tvarovaný podvozek, aby se kola mohla dobře natáčet pro optimální manévrovací schopnosti.

Dostupné modely

Model Motor T. moment Převodovka Max. výkon Zvedací kapacita Rozvor
MF 7S.155 AGCO Power 4 válce, 6.6 l
All-in-One Technologie
750 Nm Dyna-6,
Dyna-VT
155 HP 9600 kg 2880 mm
MF 7S.165 AGCO Power 4 válce, 6.6 l
All-in-One Technologie
800 Nm Dyna-6,
Dyna-VT
165 HP 9600 kg 2880 mm
MF 7S.180 AGCO Power 4 válce, 6.6 l
All-in-One Technologie
860 Nm Dyna-6,
Dyna-VT
180 HP 9600 kg 2880 mm
MF 7S.190 AGCO Power 4 válce, 6.6 l
All-in-One Technologie
925 Nm Dyna-VT 190 HP 9600 kg 2880 mm
MF 7S.210 AGCO Power 4 válce, 6.6 l
All-in-One Technologie
925 Nm Dyna-VT 210 HP 9600 kg 2880 mm
PDF

Načerpejte více informací z prospektu

Otevřít prospekt

Virtuální showroom

Vstupte do virtuálního showroomu Massey Ferguson

Vstoupit